Tiekamies 1.septembrī!

LSO vieglatlētikas sacensības Cēsīs

18.maijā Cēsu stadionā norisinājās LSO vieglatlētikas sacensības, kuras organizēja Spāres pamatskola, kopā piedalījās 11 skolas.
Paldies treneriem par skolēnu sagatavošanu sacensībām, kā arī skolotājiem par sacensību tiesāšanu un skolotājām Jānim Freivaldam par organizēšanu!
Lepojamies ar saviem sportistiem.

Jaunsargu apmācības

Mūsu skolas jaunsargi šodien trenejās šaušanā pa mērķi kopā ar instruktoru Jāni!

LSO cerību vieglatlētikas sacensības Rīgā

Kopā piedalījās 14 skolas kopā pulcējot 100 dalībniekus! Arī mūsu skolēni mājas devās ar medaļām, lepojamies!

Leļļu teātris ciemos Spārē!

Lieldienu svinības

PRIECĪGAS LIELDIENAS!
Šodien skolas pagalmā bija ieradušies ciemiņi- īsti zaķi
Ar olu krāsošanu, kaujām, ripināšanu un dažādām jautrām aktivitātēm ieskandinājām tuvojošos svētkus!
Lai jaukas brīvdienas - tiekamies skolā otrdien (11.04.)

Projektu nedēļas noslēgums

Projektu nedēļa noslēgusies, skolēni ir kārtīgi pastrādājuši un izveidojuši daudz interesantas lietas no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem
Paldies par darbu skolēniem un iesaistītajiem pedagogiem!

Līgatnes papīra fabrika

Otrdien skolēni devās uz Līgatnes papīrfabriku, kas nu jau savu darbu ir pārtraukusi, bet vēsturē ieskatīties var ikviens.
Skolēni iepazinās ar papīrfabrikas vēsturi un papīra ražošanas principiem. Bija iespēja apskatīt arī vēsturiskās papīrfabrikas strādnieku dzīvokļus.
Šodien jau klašu grupās top projekta darbi, rītdien izstāde un Lieldienu svinības!

Pārgājiens uz uzņēmumu "Dores" Ieriķos

Šonedēļ skolā notiek projektu nedēļa par tēmu “Es pasaulē-veidojot to savādāku”- pirmdienā Spāres 5-9 kl. skolēni devās pārgājienā uz Ieriķiem, uzņēmumu “Dores”.
Vērojām kā tiek veidots kokmateriāls, šķelda, eveļskaidas. Uzzinājām vairāk par otrreizējo pārstrādi uzņēmumā.
Paldies par uzņemšanu un informatīvo ekskursiju!

POPIELA

Gaidītākais notikums “POPIELA” izklausies dzirdēts!
Jautrajā pasākumā piedalījās visi skolas skolēni klaši grupās un individuāli. Kopā tika pavadīta jautra pēcpusdiena ar smiekliem un dziesmam

Paldies visiem drosmīgajiem skolēniem par piedalīšanos un skolotājiem par organizēšanu!