sporta spēles "Mēs varam"

Sporta spēles bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam” Valmierā norisināsies jau 15. reizi. Vairāk nekā 100 sportistu no visas Latvijas tikās atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā. Nemainīga ir tradīcija, ka dalībnieki cits citam ir lielākie līdzjutēji un dzīvesprieks valda ik uz soļa.

Ar foto dalījās skolotājs Jānis Freivalds

Sacensības Lielplatonē

2022. gada 22. septembrī Lielplatones pamatskolas-atbalsta centra meža trasē notika LSO sacensības rudens krosā.Piedalījās dalībnieki no 13 dažādām Latvijas skolām.

Paldies sportistiem par startiem un sporta skolotājam Jānim Freivaldam par skolēnu sagatavošanu!

Radošais mācību darbs

Jaunais mācību gads  2.ac, 6.ac, 8.ac, 9.ac skolēniem iesācies radoši. Tika veidoti dažādi radoši darbiņi, ceptas kabaču pankūkas un novākta raža skolas dārzā.

Ar foto dalījās skolotāja Dace Šleija

Ekskursija uz Āraišiem

2.ac, 6.ac, 8.ac, 9.ac 9.bc, klases devās ekskursijā uz Āraišu vējdzirnavām, kur izzināja visu par dzirnavām, noslēdzoties ekskursijai āra virtuvē tika ceptas plānās pankūkas. Bērni spēlēja dažādas rotaļas un dziedāja latviešu tautasdziesmas.

Ar foto dalījās skolotāja Dace Šleija

Ekskursija uz Tērvetes dabas parku

Trešdienas agrā rītā Spāres skolnieki devās ekskursijā uz Tērvetes dabas parku! Iepazinās ar rūķu zemi, brauca ar vilcieniņu un kāpa skatu tornī.

Tagad kārtīgi lecam iekšā mācību darbā!

2.septembris

Sākoties jaunajam mācību gadam skolā notika dažādas jautras aktivitātes un uzdevumi skolēniem kopā ar pedagogiem!

Lai jauks, jautrs un panākumiem bagāts mācību gads!

1.septembris

Lai jauka vēl pēdējā vasaras brīvlaika nedēļa un tiekamies skolas solā jau drīz!

Atvērto durvju diena